receive
15 بهمن 1401 - 16:11

مسیر پیموده شده برای ملت ایران غیرقابل برگشت است

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه ما هم در بین همین مردم زندگی می‌کنیم و در جریان مشکلات از جمله گرانی‌ها قرار داریم، گفت: مسیر پیموده شده توسط مردم ایران غیرقابل برگشت است و تنها راه موجود برای ما، استقامت و البته همدلی و وحدت مردمی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در آئین افتتاح ۳۱۰ پروژه عمران روستایی با تشریح موقعیت انقلاب بعد از ۴۴ سال اظهار کرد: باید متوجه بود که آمریکا از هیچ کس به اندازه ایران و دین اسلام ضربه نخورده است و چون ابهتش توسط انقلاب ایران شکسته شده، نمی‌تواند دلسوز ما باشد و هر کاری بتواند برای شکست نظام ما انجام خواهد داد.
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه دشمن طی سال‌های بعد از انقلاب هر کاری از دستش برآمده از تحمیل جنگ هشت ساله تا تحریم و اغتشاشات اخیر برای مقابله با ایران بعد پیروزی انقلاب انجام داده است، افزود: منتهی همه باید بدانند که عقب‌نشینی در کل ما نیست و ما از مسیر خود باز نمی‌گردیم.

وی با اذعان به مشکلات موجود در جامعه از معضلات اقتصادی تا بد عمل کردن فلان مدیر تصریح کرد: با وجود همه مشکلات، باید دست در دست همدیگر باید خود را برای ساختن ایرانی آباد، آزاد و مستقل آماده کنیم.

آیت‌الله خاتمی با تاکید بر اینکه مسیر پیموده شده توسط مردم ایران غیرقابل برگشت است، ادامه داد: تنها راه موجود برای ما، استقامت و البته همدلی و وحدت مردمی است.

امام جمعه زنجان زندگی در سایه آزادی و اسقلال را مسیر انتخاب شده شهدا دانست و افزود: خانواده‌های ایرانی برای زندگی همراه با آزادی و دور از حقارت بود که به فرزندان خود اجازه حضور در میدان و جانفشانی را دادند بنابراین اگر روزگار از این هم سخت شود، ما از قرآن و اسلام دست بر نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه ما هم در بین همین مردم زندگی می‌کنیم و در جریان مشکلات از جمله گرانی‌ها قرار داریم، ادامه داد: ولی وقتی وارد این راه شدیم تا آخر ادامه خواهیم داد و از راه خود بازنخواهیم گشت.

آیت‌الله خاتمی با تاکید بر اینکه مسؤولان هم همه تلاش خود را برای کاهش مشکلات انجام می‌دهند ولی در برخی مواقع نمی‌شود، افزود: یادمان باشد دشمن ما فقط به شکست نظام راضی نیست و نخواهد شد و آنچه که نقطه مطلوب برای آن‌ها است همان تکه تکه شدن ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان مقاومت را تنها راه ملت ایران برای ادامه مسیر دانست و تاکید کرد: نصرت الهی وعده خداوند برای مقاومت کنندگان است که ان‌شاءالله میسر خواهد شد.

پایان پیام/73004

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018650